• Najlepšie záhradné služby
  • Architekti záhradného designu

V našom záhradnom centre nájdete všetko, čo potrebujete

Už ste nás navštívili?

Už sa vám podarilo nás navštíviť? Naše záhradné centrum v Bytči patrí k najväčším na Slovensku. Na ploche viac ako 7000 m2 nájdete široký sortiment rastlín, ktoré môžu skrášľovať aj vašu záhradu, terasu či balkón.

 

Okrem toho si u nás môžete vybrať z rôznych druhov dekoračných kameňov, doplnkov do záhrady, drevené systémy, kvetináče, široký sortiment rastlinného materiálu, substráty, hnojivá, záhradnú techniku… A všetko, čo vaša záhrada potrebuje.

 

Predajňa v záhradnom centre

V našej predajni vám odborný personál predstaví bohatú ponuku hnojív, osív a postrekov a pomôže vybrať tie najvhodnejšie pre vás. Ochotne vám poradíme, vieme vám poskytnúť komplexné služby v oblasti okrasného a úžitkového záhradníctva.

 

U nás nájdete všetko, čo potrebujete.

Poskytujeme komplexnú projekciu, dodávku a realizáciu okrasných záhrad, zavlažovacích systémov, záhradných dlažieb, bazénov, okrasných jazierok, oporných kamenných múrikov, skaliek a pod. Zabezpečujeme záručný a pozáručný servis. Tieto služby poskytujeme pri tvorbe nových záhrad „na kľúč“, ako aj pri rekonštrukciách starších záhrad, či pravidelnej starostlivosti a údržbe na základe požiadaviek zákazníkov.

 

Naše výstavné miesto slúži ako inšpirácia pre zákazníka a zároveň si tu môžete príjemne oddýchnuť a zrelaxovať… Sú tu ukážky rôznych kombinácií materiálov ako kameň, drevo, kôra, cortenové prvky a určite vás zaujme aj modelácia terénu s trávnikom… Čakáme vás v našej oáze, teší sa na vás milý personál.