• Najlepšie záhradné služby
  • Architekti záhradného designu

O spoločnosti Garden Team

Garden Team

Firma Garden team s.r.o. vznikla ako pokračovanie podnikateľských aktivít firmy Milan Gaňa Cleanex, na základe dlhoročných skúseností zakladateľa firmy v oblasti záhradníctva, stavebníctva a obchodu, ktorým sa venuje už od roku 1998.

Od roku 2013 firma pôsobí v novom, modernom prostredí, ktoré sme si sami navrhli a zároveň vybudovali na zelenej lúke.

Náš cieľ

Náš pracovný priestor prináša pôžitok pre oči a dušu, ale i nové a svieže myšlienky, ktoré potrebujeme pri našej tvorbe. Cieľom a víziou je vytvárať krajšie prostredie okolo nás a vytvoriť svet zelenším pre každého. Inšpirácie k tvorbe záhrad čerpáme z rôznych zdrojov akými sú cestovanie a spoznávanie cudzích krajín, oddychom v prírode, ako aj neustálym vzdelávaním sa.

Aká bude cena
za rekonštrukciu
mojej záhrady?

Vyžiadať ponuku
0+

Záhradných projektov

0+

Členov teamu

0+

Inovatívnych návrhov

0+

Kladných referencií

Garden team je predovšetkým tím mladých kreatívnych ľudí, pre ktorých je práca ich spoločným koníčkom. Zamestnanci sú našou najväčšou prednosťou a svojimi dlhoročnými skúsenosťami, ochotou tvrdo pracovať a prijímať nové výzvy, nás ako firmu neustále posúvajú vpred. Spája nás nielen vzťah pracovný, ale sme i dobrými priateľmi, ktorí spolu trávia voľný čas športom, firemnými akciami, ale i školeniami. Na realizáciu Vašej záhrady je k dispozícii 18 členný tím v kompletnom profesijnom zložení a to od záhradného A-rchitekta až po Z-ávlahára, Náš vozový park pozostáva z viacerých firemných vozidiel, traktorov a rôznych strojov a zariadení využívaných pri náročnej a počasím limitovanej práci.

Kombinácia troch zložiek – profesionálny tím ľudí – rôznorodé strojové vybavenie – vlastné moderné priestory o rozlohe 7000 m2 – nám umožnila dosiahnuť obchodnú nezávislosť. Neovplyvňujú nás vonkajšie faktory akými sú napr. subdodávatelia, tým garantujeme zákazníkom dohodnuté termíny a ceny. Komunikácia prebieha len s jedným dodávateľom , ktorý Vám zabezpečí nielen návrh a realizáciu samotného záhradného projektu, ale i širokú ponuku doplnkových služieb. Naše záhradné centrum ponúka všetky potrebné materiály a rastliny , z ktorých Vám pomôžeme vytvoriť záhradu Vašich snov. Veľký dôraz kladieme na kvalitu zrealizovaných prác a po – realizačný servis.

Navštívte nás a spolu s našimi architektmi si môžete navrhnúť Vašu vysnívanú “Oázu pokoja”. V každom prípade ste u nás vítaní a náš tím sa už teší na Vašu návštevu.

Naše heslo znie: „Zeleň nas baví !“ Veď predsa v žilách Nám koluje „zelená krv“.

20 rokov skúseností

Máme dlhoročné skúseností v oblasti záhradníctva, stavebníctva a obchodu.

Architekti záhradného designu

Naši architekti vám navrhnú záhradu presne podľa vašich predstáv a najmodernejších trendov.

Exkluzívny partneri

Spolupracujeme s exkluzívnymi partnermi, ktorí nám pomáhajú dotvárať vašu záhradu k dokonalosti.

Spoznajte našich architektov

Spolupracujeme s našimi partnermi, aby sme zabezpečili dokonalosť vášho projektu.