• Najlepšie záhradné služby
  • Architekti záhradného designu

Naše služby

Návrh a realizácia zelene

Od projektu k realizácii

Prvoradé sú pre nás požiadavky zákazníka! Realizujeme súkromné záhrady, parky, zakladanie trávnikov – výsev , trávny koberec (mačinovanie), hydroosev, závlahový systém Rain and Bird, atď.

Záhradné centrum

Predaj materiálov a náradia

Široký sortiment záhradníckeho vybavenia a špecializovaných materiálov pre vašu záhradu (kôra, kameň, substráty, obrubníky, hnojivá, koly… atď). Viac nájdete v našom E-Shope.

Závlahové systémy

Závlahové systémy Rain Bird

Automatické zavlažovanie zaisťuje rovnomernosť zálievky, možnosť zálievky v nočných i ranných hodinách (úspora vody, času, el. energie) a taktiež absenciu osôb zaisťujúcich ručné zavlažovanie.

Zelené steny

Zelené steny Pixel garden

Kvetinové steny Pixel Garden stanovujú nové štandardy v dizajne priestoru s využitím živých rastlín. Plnia nielen dekoratívnu a obrazovú funkciu, ale aj úžitkovú.

Futbalové ihriská

Regenerácia futbalových ihrísk

Regenerácia futbalových ihrísk: aplikácia selektívneho herbicídu, vertikutácia, prevzdušnenie, aplikácia hnojiva , aerifikácia, pieskovanie, smykovanie, regeneračný dosev a podrezávanie trávneho drnu.

Hydroosev

Hydroosev

Hydroosev sa považuje za najvyspelejšiu technológiu siatia v súčasnosti. Je to proces miešania osiva, mulčovacieho materiálu, fixátoru, hnojiva a vody v správnom pomere vo vnútri nádrže ...